Ekologiškos trinkelės. Ekologiškos trinkelės ecotop

KOKYBĖ
Ekologiškos trinkelės. Pirmoji pasaulyje gamybos linija, skirta tik išskirtinei „Photocatalyic“ grindų gamybai. Aukščiausios kokybės ir estetikos gamyba: nauji produktai, nauji formatai, naujos apdailos ir naujos spalvos.
Įmonė pasižymi pažangiausiomis technologijomis, galinčiomis optimizuoti “EkoTopo” gamybą ir garantuoti aukščiausios kokybės produktą. Gamybinės linijos naujovė – nuolatinis gamybos procesų  stebėjimas per centralizuotą kompiuterinį tinklą visam procesui.
Sistema užtikrina maksimalų efektyvumą, saugos parametrų laikymąsi  bei gamybos sąnaudų optimizavimą.

PAVADINIMAS PATS KALBA UŽ SAVE
Unikalus ir ypatingas “EcoTop” produktas yra trijų metų, disciplinuoto darbo ir investicijų rezultatas.  Naujasis gaminių asortimentas apima lauko grindų fizines, estetines ir aplinkos saugojimo charakteristikas. Kokybiškumas, su kuriuo niekada nebuvo susidurta vientisoje medžioje: fotokatalitinės savybės kartu su puikiu atsparumu, aukštos kokybės apdaila ir neįprastomis spalvomis.

ECOTOP VALO ORĄ
„EcoTop“ fotokatalizinės grindys eksterjerui turi svarbią ekologinę vertę: ji saugo orą ir savaime valo. Tx Active ® fotokatalizinė medžiaga, esanti 5 mm paviršiaus sluoksnyje, pagreitina natūralius teršalų oksidacijos procesus ir jų transformaciją į netoksiškas medžiagas kurios nekenkia žmonėms ir aplinkai. Medžiagos lengvai pašalinamos vėjo ir lietaus pagalba, todėl ekologiškos trinkelės išlieka švarios. „EcoTop“ veikimas periodiškai tikrinamas Italcementi CTG laboratorijoje.